obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
 Hlavná stránka 
 História školy 
 Profil školy 
 Školské dokumenty 
 Zamestnanci 
 Aktuality 
 Akcie 
 Rodičom 
 Deťom 
 Rozvrh hodín 
 Školská jedáleň 
 Zvonenie 
 Organizácia školského roka 
 ŠKD 
 Tvorivka a Paletko 
 + Fotogaléria 
 Kontakt 
 Kniha návštev 
 Mapa servera 
118.gif
Čo je to Albert?  
Albert je vzdelávací systém umiestnený na internete a je určený pre žiakov 2.-9. ročníka ZŠ.Albert obsahuje viac ako 20 000 úloh zo všetkých hlavných predmetov ZŠ (matematika, slovenčina, prvouka, vlastiveda, dejepis, geografia, fyzika, biológia, chémia, angličtina).Albert je moderný vzdelávací prostriedok, ktorý pomáha žiakom ľahšie sa učiť a učiteľom aj rodičom umožňuje lepšie sledovať úroveň vedomostí u detí.   
   
188124_147000768694478_1254113_n.jpg

                                                    ROZPRÁVKOVÝ  DÁŽDNIK

URL: purpulo.sk 
Purpulo je rozprávkový portál pre malých i veľkých. Bez násilia, vtieravej reklamy a hlavne zadarmo. Chceme vytvoriť stránku, kde rodičia nájdu kvalitný obsah a nápady ako stráviť s deťmi voľný čas. Deti kamarátov, zábavu, poučenie aj hry. Skrátka stránku, ktorá bude baviť rovnako rodičov ako aj deti.
Nájdete u nás skvelé príbehy a rozprávky z ríše Fantázie. Pre tých, ktorí nemajú toľko času,aby si mohli rozprávku prečítať, postupne tvoríme aj ich audio verzie, ktoré si deti môžu jednoducho pustiť napríklad pred spaním. Kamaráti Purpula pravidelne prispievajú novými rozprávkami - ako vlastnými, tak aj svetovými - fantázii sa u nás medze nekladú.   
Pesničky, zaujímavé články o zvieratkách, tipy kam na výlet, alebo čo si pozrieť v kine. Najširšiu ponuku videorozprávok a pesničiek, ktoré sú pravidelne kontrolované.   
Krásne omaľovánky vo vysokej kvalite, a papierové hry, ktoré podporujú kreativitu dieťaťa. A aby tí, čo nemajú tlačiareň neboli smutní, vytvorili sme aj omaľovánky online.   
Kto rád súťaží, príde si u nás na svoje - každý mesiac súťaž o lego, alebo iné hodnotné ceny.   
Vždy, keď máme voľných ilustrátorov, animátorov alebo programátorov, tvoríme hry, maľujeme ilustrácie alebo realizujeme nápady, ako napríklad rozprávkový komiks.      
 
Chcete nám pomôcť? Nie je nič ľahšie, napíšte zaujímavý článok, či rozprávku, alebo len nápad, ako Purpulo spraviť pre deti ešte zaujímavejšie, na: vas.purpulo@gmail.com      
      
   
(c) www.stranka.info - sami si vytvorte svôj Web